מכתבי תודה2019-03-28T11:01:00+02:00

מכתבי תודה

מכתבי תודה פתח תקווה:

"הקורס שאנחנו לקחנו לבננו בפתח תקוה עם רונית ואסטלה היה פשוט מדהים. מערך המפגשים היה מאורגן ונגע בנקודות החשובות באמת לכישורים החברתיים של בננו. האופן שבו הועברו התכנים ובמיוחד הסימולציות, היו מצוינות ונתנו בידי הילדים כלים מעשיים לשינוי דפוסים והבנת תהליכים".

"הצוות: אסטלה ורונית, היו יוצאות מן הכלל. מקצועיות, קשובות, מאד אמפתיות והעבירו את כל התכנים בצורה מעניינת, יצירתית ורלוונטית. אין מילים לתאר עד כמה אנחנו שמחים שהן הדריכו את הילדים. הן צוות מנצח !!"

"רונית ואסטלה המטפלות בפתח תקוה פשוט מקסימות, לבביות, קשובות ומקצועיות! נותנות הרגשת אכפתיות ויחס גם לילדים וגם להורים. הרגשה שיש למי לפנות בעת הצורך, גם בעת קושי. הרגשנו שהקבוצה קידמה את בננו והוא יותר רגוע ומשתדל עכשיו. הוא רצה ללכת למפגשים (כשעשה בעבר טיפולים שונים הוא הפסיק אותם מיוזמתו וכאן הוא התמיד). מאמינה שהדברים יתגלו עוד בהמשך. מודים לכן מאוד על כל ההשקעה והמסירות, ישלם ה' שכרכן!".

"המטפלות היו מאירות פנים, קשובות ומקצועיות. החומר ששולחים להורים חשוב וטוב! הפגישות להורים גם מועילות וחשובות, במיוחד להורים שהילד לא מספר. יש גמישות בתכנים לפי בקשת ההורים".

מכתבי תודה ירושלים:

"המדריכות הפליאו לשים לב היטב ולהכיר בצורה יפה כל אחד מהילדים בקבוצה. נושאי הקבוצה חשובים ומגוונים ורלוונטיים לילדים".

"הקורס עזר בהקניית מיומנויות חשובות- השתלבות בקבוצה והתמודדות עם הצקות היו החשובות ביותר וגם דימוי עצמי ומחשבות אוטומטיות".

"המפגשים הועברו בצורה נעימה, הן עם הילדים והן עם ההורים".

"בלטה ההשקעה של הילי- תמיד יצרה קשר,  התייחסה בכובד ראש לכל נושא שעלה. יצרה קשר מעבר לשעות הפגישות. נהננו מאוד גם מהיחס החם של שני".

"האכפתיות של הילי ושל שני הינה חשובה וניכרת! תודה".

"הילדים הצליחו לתרגל וללמוד את התכנים שהתכוונו אליהם".

"הצוות רגיש, נעים ומקצועי. הפעילות מוצלחת, הסדר של המפגשים היה הגיוני ומותאם".

רוצה שניצור איתך קשר?