מלי אלמוג2019-03-17T23:33:27+02:00

צוות המטפלים

מלי אלמוג

שלום, אני מלי אלמוג, פסיכותרפיסטית. מטפלת באופן פרטני וקבוצתי בילדים ובני נוער באופן חווייתי. ארגז הכלים שלי מורכב מתרפיה באמנות: ציור, מוסיקה, משחק, קלפים, דרמה ודמיון מודרך. מתמחה בבעיות רגשיות, חברתיות, קשיי למידה, הפרעות קשב וריכוז, חרדות, קשיים בוויסות עצמי ובעיקר מרגישה שאני עוסקת בשליחות חברתית ממעלה ראשונה. מאמינה ואוהבת את מה שאני עושה. באמתחתי, שנים רבות של עבודה משמעותית עם ילדים החל מגיל הגן, עד סיום התיכון כמורה, יועצת ומאוחר יותר כמטפלת באופן פרטי – גם במבוגרים. התמקצעות ולמידה הם חלק חשוב מתפיסת עולמי האישי והמקצועי. לאורך שנות עבודתי השתתפתי ולמדתי קורסים וסדנאות הנוגעים בנפש האדם, כל פעם בהיבט אחר. מקנה מיומנויות חברתיות באופן פרטני ובקבוצה.

השכלה אקדמית וניסיון מקצועי:

• בעלת תואר שני ותעודות מקצועיות בתחום הטיפול.
• בוגרת מכון אדלר- טיפול פסיכותרפיה.
• בוגרת מכון בית ברל- טיפול באומנות ובדרמה.

ניסיון רב עם קהלים שונים: בוגרים, מתבגרים ובני נוער, חילוניים, דתיים, להטב"ים, נשים וגברים. וגם עם אנשים כמוני וכמוך.
הקשר בין מטפל למטופל הוא הבסיס לעבודה טיפולית טובה המביאה לשינוי. בעברי הייתי יועצת חינוכית במערכת החינוך וכן מטפלת בהבעה ויצירה. שימשתי כמדריכה ומנחת צוותים של מטפלות במועדוניות. הייתי מנחת קבוצות לגמילה מעישון בקופת חולים כללית.

כיום עובדת בקליניקה פרטית ומשלבת כלים טיפוליים רבים: פסיכותרפיה בגישת אדלר, הדרכת הורים, טיפול באומנות, דמיון מודרך, אימון אישי ושימוש בקלפים טיפוליים.
טיפול באנשים תמיד ריתק אותי, החל מגיל צעיר. אני "חיה ונושמת" את התחום ובמקביל מקפידה להעשיר את עצמי בתחומי עניין נוספים.
אני מאמינה בהתפתחות אישית, למידה וצמיחה כל העת, כי זה מה שמעניק לי את ה"דרייב" האינסופי, את הכוחות והמוטיבציה לאהוב אנשים בכל זמן ואת היותי מי שאני.

רוצה שניצור איתך קשר?